Kupada Rakip Kastamonu 1966

19 Ocak 2016 Salı, 09:55

Karşıyaka’nın şanssızlıklar yakasını bir türlü bırakmıyor. PTT 1. Lig’de 13 puanla son sırada yer alan ve transfer yasağını kaldırıp yeni transferlere bir an önce oynatmak için boğuşan Kaf-Kaf’ın Ziraat Türkiye Kupası maçları, yurdu etkisi altına alan kötü hava koşulları nedeniyle çileye dönüştü. E Grubu 5. maçında bugün 14.00’te Kastamonu’da Kastamonu 1966’nın rakibi olacak KSK, hava şartları uçak yolculuğuna elvermemesi üzerine, karlı yollara düştü.

Maç saatinde sıcaklık eksi 8

Uçak seferlerinin iptal olması üzerine dün sabah 06.00’da otobüsle yola çıkan KSK kafilesi, İzmir’den 845 kilometre uzaktaki Kastamonu’ya 12 saatlik sancılı yolculukla ulaşabildi. Yorucu sehayatten bitkin düşen kafile, idman yapamadan dinlenmeye çekildi. Meteroloji bugün maç saatinde Kastamonu’da sıcaklığın -8 derece ve kar yağışlı olacağını tahmin ediyor.

Şanlıurfa’ya da gidebilirler

Hava şartları nedeniyle maçın büyük olasılıkla bir sonraki güne erteleneceği ve bu yüzden Karşıyaka’nın pazar günü ligdeki Şanlıurfa maçı için Kastamonu’dan bu şehre yine karayoluyla gidebileceği belirtildi. Eğer KSK, Kastamonu’dan Şanlıurfa’ya yine karayoluyla giderse 1002 kilometre daha yol katedecek ve toplam 1847 kilometre yol yaptıktan sonra Şanlıurfa karşısına çıkacak.

Saat:14.00 da başlayacak olan Kastamonu 1966 – Karşıyaka maçımız A Spor kanalından naklen yayınlanacaktır.