Kurtuluş için Elele

24 Şubat 2016 Çarşamba, 13:44

Tehlikeli bölgeden bir an önce kurtulup layık olduğu üst sıralara yükselmek isteyen Karşıyaka’da 1461 Trabzonspor yenilgisi sonrası yönetim toplu halde antrenmana giderek oyunculara ‘Sonuna kadar arkanızdayız’ mesajını verdi. Başkan Fatih Diniz, futbol şube yöneticileri Korhan Yetiş, Kerim Çetin, Mustafa Özçakar ile diğer yöneticiler dün Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde bir araya geldi. Yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra idmana geçildi.

‘Başka Karşıyaka yok’

Yeşil kırmızılı yöneticiler bundan sonra tüm antrenmanlara toplu halde gelerek oyuncularla öncekinden daha yakın ilişki içinde olma kararını aldıklarını belirterek, “Birlik ve beraberlikle, hareket edip kurtuluş ışığını yakacağız. Başka Karşıyaka yok” dediler.

‘Onlara inancımız tam’

KSK Başkanı Fatih Diniz ise şu açıklamayı yaptı: “12 final maçı kaldı. Hepsi birbirinden zor. Biz tek yumruk olursak bu zor günlerin üstesinden geliriz. 1461 Trabzon en önemli rakiplerimizden biriydi ancak kaybettik. Bunu telafi edecek maçlarımız var. Düşme hattı ile aramızda 4 puanlık fark kapanmayacak büyük bir fark değil. Yönetim kurulundaki arkadaşlar olarak bu durumdan kurtulacağımıza olan inancımız tam. Futbolcular da, taraftar da, camia da inanırsa bu işi başarırız. Cumartesi günü Gaziantep Büyükşehir maçıyla çıkışa geçeceğimizden şüphemiz yok.”