Kurtuluş İçin

02 Aralık 2016 Cuma, 18:59

Karşıyaka Kulüp Başkanı Mutlu Altuğ ve bazı yöneticilerle birlikte dün taraftar derneğine gelen, teknik direktör Soner Tolungüç, Sportif Direktör Atilla Güneş ve bir grup futbolcu, 100 liraya satılan biletlerden alıp kampanyayı destekledi
adamlardan yeşil kırmızılı camiayı duygulandıran jest… Yönetimin KSK Taraftar Derneği’nin önerisiyle bastırdığı anı biletlerinden, yeşil-kırmızılı takımın futbolcu ve teknik adamları da aldı. Taraftarların, KSK’nin kuruluş yıldönümü olarak kabul edilen 19 Aralık’tan bir gün önce Menemen maçı için bastırılıp, 100 liradan satılmasını önerdiği biletler, taraftar derneğinde satışa sunulmuştu. Futbolcuların peşinat, biriken maç başı ücretleri ve primleriyle, personel maaşlarını ödemeyi planlayan yeşil- kırmızılılar, tüm Kaf-Kaf sevdalılarını bu biletlerden satın almaya davet etti.

Duyarlılık gösterdiler

KSK Başkanı Mutlu Altuğ, yöneticiler Aygün Cicibaş ve Serhan Bayülken ile birlikte derneğe gelen teknik direktör Soner Tolungüç, sportif direktör Atilla Güneş, oyunculardan Battal Demirbilek, Ali Say, Metin Peker, Arif Cılak, Erhan Erentürk ve Fatih Öztekin, yönetimden uzun süredir kendileine ödeme yapılmamasına rağmen, bilet satın alarak Kaf- Kaf’ın kurtuluşuna omuz verdi.

‘Biz de geleceğiz’

Karşıyaka Kulüp Başkanı Mutlu Altuğ, “Yönetim olarak biz de bu maça biletlerimizi alıp geleceğiz. Oyuncularımızda bu kampanyaya destek olmak için buraya geldi. Onlar da sahada olacakları maça bilet alarak girecek. Bu duyarlılığı tüm Karşıyaka camiasından bekliyoruz” dedi. Karşıyaka Taraftar Derneği Başkanı Okan Kırmacı ve Çarşı Grubu Başkanı Taner Ütüklerli’de, “Herkes Karşıyakalılığı ile övünüyor. Kulübümüzü seviyorsak bu sözde kalmamalı. Bu armaya gönül veren herkesi bu biletleri almaya davet ediyoruz” diye konuştu.