Kurtuluş Savaşına İşadamlarından Destek

19 Şubat 2016 Cuma, 03:04

PTT 1. Lig’de son 2 maçtan 4 puan çıkartarak ligde kalma umutlarını artıran Karşıyaka’da eski yöneticilerden kulübe destek yağmaya başladı.

Samsunspor maçının uçak ve konaklama giderlerini karşılayan eski yönetici Ayhan Gültekin, bir deplasman maçının giderlerini daha karşılayacağını açıklaması kulüpte takdirle karşılandı.
Gültekin’den sonra bir başka eski yönetici Mehmet Karal da bu güzel yardım kampanyasına el verdi. Karal pazar günü deplasmanda oynanacak 1461 Trabzon maçının masraflarını üstlenerek ‘Kurtuluş Savaşı’ndaki takıma önemli bir katkı sağladı. Gültekin ve Karal’ın yanı sıra kulüpte yıllarca önemli görevlerde bulunan Azat Yeşil de bu kampanyaya kayıtsız kalmadı. Yeşil, Karşıyaka’nın bir deplasman giderini üstlenerek kampanya haline dönüşen yardım yağmuruna destek verdi. Bu yardımlarla birlikte Karşıyaka’nın 2. yarıdaki 4 deplasman masrafı çıkmış oldu.

Başkan Fatih Diniz, bu kritik günlerde kulübe destek veren herkese teşekkür ederek, “Kurtuluş Savaşı top yekün olur. Mevcut yöneticilerin katkısına eski yöneticilerin de destek vermesi gerçekten güzel. Umarım bu birliktelik bizi hedefe ulaştırır” dedi.