Son Dakika
04 Haziran 2020 Perşembe

Mesut Toros’tan Mesaj

20 Mayıs 2019 Pazartesi, 15:57

Sözleşmesi Mayıs sonunda bitecek olan teknik direktör Mesut Toros, “Gelen transfer teklifleri var ama gönlüm KSK’de” dedi

TFF 3. Lig 2. Grup’ta Van BŞB’ye yenilerek Play-Off’ta finale kalamayan Karşıyaka’da teknik direktör Mesut Toros, camiaya mesaj gönderdi. Son 3 yılda 2 kez küme düşen KSK’yi düşme hattında devralıp ayağa kaldıran isim olan teknik direktör Mesut Toros, yeni sezonda da yeşilkırmızılı ekipte devam etmek istediğini söyledi.

HEDEFLERİM VAR

SÖZLEŞMESİ ay sonunda bitecek Toros, kendisine üst liglerden teklifler geldiğini ama gönlü ve önceliğinin Karşıyaka’da olduğunu belirtti. Mesut Toros, “Her teknik direktörün kariyer hedefleri vardır. Benim de var. Ancak öncelikle kulübümle görüşeceğim. Başkan vekilimiz Gökhan Şensan’la aramızda karşılıklı bir güven var. KSK’de geleceğin temellerini atan teknik direktör olmak istiyorum” dedi.

EVİ UNUTTUK

Karşıyaka’nın gençlerine inanarak çalıştıklarını belirtti. Toros, “Çoğu zaman eve bile gitmeden haftanın 5-6 günü tesislerde kaldık. 29 maçın 16’sını gol yemeden tamamladık. 5 ve 6 maçlık gol yememe serileri yakaladık. Lig maratonunda son 12 maçın 9’unu kazanıp düşme hattında son sırada devraldığımız takımla baştan beri hedeflediğimiz Play-Off’a TOROS ulaştık” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir