Mustafa Aşan ve Mahmut Temür ile Anlaşıldı

12 Temmuz 2016 Salı, 19:35

Transfer çalışmalarına henüz yasak kalkmadan başlayan Karşıyaka, geçtiğimiz sezon yeşil kırmızılı formayı giyen Mustafa Aşan ve Mahmut Temür’le yeniden anlaşma sağladı.
Bu sezon Spor Toto 2. Lig’de mücadeleye etmeye hazırlanan Karşıyaka, transfer çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.23 Temmuz’da Isparta’da başlayacak olan 2. dönem kamp çalışmalarına kadar transfer yasağını kaldırmayı ve kadroyu oluşturmayı planlayan yeşil kırmızılılar, geçtiğimiz sezon ara transferde takıma katılan Mahmut Temür ve Mustafa Aşan’la 2 yıllık prensip anlaşmasına vardı.
Transfer çalışmalarının sorunsuz ilerlediğini ve şu an Süper Lig takımlarından da görüştükleri isimler olduğunu belirten Başkan Mutlu Altuğ, “Daha önce Ahmet Şahbaz ve Abdullah Çoban’la anlaşmaya varmıştık. Bugün de Mustafa Aşan ve Mahmut Temür’le 2 yıllık anlaşmaya vardık. 14 Temmuz’da Selçuk Yaşar Tesisleri’nden çalışmalara başlıyoruz. 23 Temmuz’da da Isparta’da 2. dönem çalışmalar başlayacak. En geç 25 Temmuz’a kadar yasağı kaldırıp bütün transferleri resmileştirerek tam takım halinde kampa gireceğiz” dedi.

Kaymak: karsiyakahaber.com