Normal sezonu galibiyet ile kapattık

17 Mart 2014 Pazartesi, 16:45

Karşıyakalı kızlarımız, normal sezonun son maçında Salihli Belediyesi’ni 25-20, 25-20, 16-25, 18-25 ve 15-12′lik setlerle 3-2 mağlup etti ve böylece 18 maçtan 12 galibiyet çıkartarak ligi tamamlamış oldu. Bu sonuç ile play-off şansımızı bay takım olduğumuz son haftaya taşıyan kızlarımız, son hafta Salihli Belediyesi’nin Arkas önünde galip gelmesi, Rota Koleji’nin ise Balıkesir Belediye’yi 3-2 yenmesi durumunda play-off yolunu tutacaklar. Play-off biletini alamamamız halinde ise, play-off’a giden takımlar, Karşıyakamız’dan daha az galibiyet sayısına sahip ve toplamda daha az set almış ekipler olacak.
Takımımıza bu sezon yüzümüzü hiçbir zaman eğdirmediği ve her zaman ağartarak sonuna kadar mücadele ettiği ve Karşıyaka ruhunu son topa kadar sahaya yansıttığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, her biri ile gurur duyuyoruz. Teknik ekibimizi de takımımıza teknik taktik ve oyun mantalitesi anlamında kattıkları artı değerden dolayı kutluyoruz. Umarız önümüzdeki sezonlarda oyuncularımız ve teknik ekibimizle daha büyük başarıları hep birlikte yaşayacak ve ulaşacağız.
Teşekkürler KSK Voleybol 2013-2014, alınteriniz, mücadeleniz ve sahaya yansıttığınız Karşıyaka ruhu için, Karşıyaka sizinle gurur duyuyor.

Kaynak:kskvoleybol.com