Olağan Şüpheliler: Normal Sezon 1. Tur

19 Ekim 2015 Pazartesi, 17:59

Bu haftanın aranan Euroleague yıldızları hakkında yeni ve şok edici bilgiler elde edildi. Şu isimler için tutuklama emri çıkartıldı. Lütfen onlara karşı dikkatli olun ve onlara dikkatlice yaklaşın çünkü inanılmaz yeteneklerle kuşanmış durumdular ve her rakibe karşı çok tehlikeliler.

Aaron Jackson: Tüm takımlar Milos Teodosic ve Nando De Colo’yu durdurabilmek için alarm sistemlerini geliştirdiler ama CSKA adına fark yaratan ve galibiyetler kazandıran bir de Amerikalı var. Daha net olmak gerekirse, bu hafta Aaron Jackson galibiyeti garantileyen kişi oldu ve Maccabi FOX Tel Aviv karşısında sonucu belirleyen ve rakibini nakavt eden sağ yumruğu attı. İlk beş başladı ve 4/6 iki sayı isabetiyle 12 sayı, 7 asist, 2 top çalma ve sadece 1 top kaybıyla oynadı. Çok fazla zarar verdi ve aynı zamanda soğuk kanlı.

Chris Singleton: Bir akşam içerisinde forvetten pivota evrilmek sahteciliğiyle aranıyor. Çok farklı bitebilecek bir maçta, Singleton Euroleague’teki ilk maçını unutulmaz hale getirdi, son anlarda çok kritik işler yaptı ve Lokomotiv Kuban Krasnodaar’ın tehlikeli Panathinaikos’u geçmesini sağladı. Bunu da genelde pivot pozisyonunda oynayarak yaptı ve Miroslav Raduljica karşısında hızının avantajını kullandı. Sonuç ise 25.5 dakikanın üzerinde oynayarak 16 sayı, 9 ribaunt, 2 blok, 2 top kaybı ve 1 assit oldu, tabii ki Lokomotiv de maçı kazandı. Hiç beklenmedik bir anda geldi, o yüzden ona karşı hep tetikte olmalısınız.

Colton Iverson: Takımlar, şehirler, roller ve kimlikler değiştiriyor. Her duruma uyum sağlama uzmanı ve Türkiye şampiyonu Pınar Karşıyaka’nın büyük çıkış yapan yıldızı olmaya hazırmış gibi gözüküyor. Bunu da Barcelona Lassa’nın ön alanına karşı kanıtladı. 7/12 şut isabetiyle 16 sayı bulup 8 de ribaunt alması için sadece 21 dakika ve 46 saniye yetti. Ayrıca 2 asist ve 2 de top kaybı yaptı ki böylece toplam rankingi 19 oldu Geçtiğimiz sezon batıda esmişti. Şimdi ise doğuda bir şeyler yapıpyor. Onu durduracak biri var mı?

Thomas Heurtel: Meleksi yüzünün sizi kandırmasına izin vermeyin! Sadece şut atarak değil ama aynı zamanda inanılmaz pas yeteneğiyle her savunmaya karşı öldürücü zararlar verebiliyor. Ana vatanına geri döndü ve 15 asist yaparak Anadolu Efes’in Limoges CSP karşısında galip gelmesini sağladı. Kendi kariyer rekorunu egale etti ve Turkish Airlines Euroleague tarihinde de bu alandaki ikinci en iyi performansı sergiledi. Ayrıca 2/4 üçlük isabetiyle 10 sayı buldu, 3 asist yaptı ve 1 de top çaldı. Tek bir zaafı vardı, 6 top kaybı, ki bu da polisin onu yakalamak için tek umudu.

Marko Todorovic: En son iki yıl önce Barcelona’da görülmüştü, intikam ateşiyle geri döndü, çok sayı atmaya çalışıyor. Ve geçtiğimiz hafta yeni kıyafetiyle, Khimki Moskova Region formasıyla, tam olarak da bunu yaptı. Karadağlı uzun, azılı bir düşman olan Real Madrid karşısında 23 dakikadan az bir sürede 15 sayı attı, 8 ribaunt aldı, 2 şut blokladı ve 1 top çaldı. Kiralık katilin tanımı.

Kaynak: http://www.eurohoops.net/tr/trademarks/137427/olagan-supheliler-normal-sezon-1-tur