Önce Ege, Sonra Tüm Türkiye

28 Eylül 2016 Çarşamba, 08:49

Her zaman altyapısıyla övünen Pınar KSK, Kış Spor Okulları’nda sezonu açtı. Altyapı Başkanı Gökşin Konsoloğlu, “Amacımız KSK ve Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak” dedi
Pınar Karşıyaka Basketbol Kış Spor Okulu 2016-2017 sezonu başladı. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde cumartesi ve pazar günleri idmanların yapıldığını belirten Altyapı Basketbol Şube Başkanı Gökşin Konsoloğlu, “Amacımız kursiyer öğrencilerimizden kulüp takımlarımıza lisanslı sporcular kazandırmak, A takımımıza ve Türk basketboluna hizmet etmektir. Gençlerimizdeki basketbol sevgisini arttırmak, onları en azından sporcu bireyler olarak yetiştirmek birinci görevimizdir. Tüm İzmirlileri basketbol kurslarımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Önce Ege sonra Türkiye

Basketbol spor okullarını öncelikle Ege’ye ve daha sonra da Türkiye’nin çeşitli yerlerine açmak için çalışmalara başladıklarını belirten Konsoloğlu frenchasing sistemi ile çok daha fazla sporcuya ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Konsoloğlu, “Yeni okullar açıp yıldızları bünyemize kazandırmak istiyoruz. Konuyla ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.