Peroviç Pahalı Geldi

02 Temmuz 2014 Çarşamba, 08:26

Ars’ın sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından golcü arayışını hızlandıran KSK yönetimi, Slavko Perovic’te maliyet engeline takıldı.

Ars’tan daha skorer bir santrfor isteyen kurmaylar, geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Manisaspor’da 19 gol atarak krallık tacını takan Perovic için Rad Belgrad’ın kapısını çalarken, 400 bin Euro’luk toplam maliyet el yaktı.

Fark yaratacak ofansif bir orta saha, bir santrfor ve bir stoper alıp transferi noktalamayı planlayan Kaf-Kaf, geleceğe yatırım olarak düşündüğü Gençlerbirliği’nin orta saha oyuncusu Tayfur Bingöl’le “Bonservisini al gel” mesajı gönderdi. (HÜRRİYET)

Perovic çok pahalı

Karşıyaka yönetimi, sözleşmesini fesheden Hollanda’lı golcü Ars’ın yerini doldurmak için atağa kalkarken, daha önce görüştüğü Sırp golcü Slavko Perovic’in transferinde umduğunu bulamadı. Geçen sezon Manisaspor’da kiralık oynayan, attığı 19 golle de gol kralı olan Perovic için kulübü Rad Belgrad 400 bin euro bonservis ücreti istedi. Yönetim, transferi bir kez daha askıya aldı. (YENİ ASIR)