Pınar Cup’ta ilk maç Pınar Karşıyaka-Best Balıkesir

26 Eylül 2016 Pazartesi, 12:16

Pınar Karşıyaka’nın her sezon öncesi geleneksel olarak düzenlediği, bu yıl Divan Kurulu Onursal Başkanı Tahir Türetken’in adı verilen Pınar Cup 2016 Tahir Türetken Basketbol Turnuvası, bugün başlayacak.

Organizasyonun ilk maçında ev sahibi Pınar Karşıyaka, ligin yeni takımlarından Best Balıkesir’i ağırlayacak. Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’ndaki turnuvanın biletleri 26 Eylül Pazartesi günü saat 15:00’dan itibaren Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu KSKStore’dan günlük 10 TL olarak satışa sunulacaktır. Maçlar hergün saat:19.00 da oynanacak.

Yeşil kırmızılı renklere gönül verenler yenilenen takımlarını ilk kez izlemeye hazırlanırken, kariyerinde uzun dönem Karşıyaka’da görev yapan Best Balıkesir Antrenörü Mete Babaoğlu da eski takımına rakip olacak.

3 gün sürecek organizasyonda ikinci müsabaka salı günü aynı saatte Best Balıkesir ile Yunan temsilcisi PAOK arasında oynanacak. Pınar Karşıyaka turnuvanın son maçında çarşamba günü PAOK’a rakip olacak. Öte yandan Pınar Karşıyaka’da kombine biletler 500 TL’den satışa çıktı.