Pınar Karşıyaka’da Chatman geldi

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 07:20

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Europe Cup’ta yeni sezona hazırlanan Pınar Karşıyaka’nın Antonio Campbell’in yerine transfer ettiği Kameron Chatman, İzmir’e geldi.

NCAA takımlarından Detroit Mercy’den alınan çaylak uzun forvet bugün takıma katılacak. Karşıyaka’da Chatman’ın gelişiyle Çin’de sezonu devam eden Sek Henry ve A Milli Takım’daki Berk Uğurlu haricinde eksik kalmadı.

Yeşil-kırmızılılar, antrenmanlarını dün sabah erken saatlerde Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nde yapılan kross çalışmasıyla, akşam ise salondaki çalışmalarıyla sürdürdü. Karşıyaka, ilk hazırlık maçında cuma günü Akhisar Belediyespor’la karşılaşacak. İdari yapılanmasını da sürdüren yeşil-kırmızılılar, altyapı menajerliği görevine Özgün Önver’i getirdi.

Özgün Önver Kimdir ?

Aktif sporculuk kariyerine, Tuborg Altyapısında başlayıp ardından Tuborg takımında A takım seviyesine kadar yükselen Özgün Önver daha sonra sırasıyla Tofaş, Aliağa Petkim, Erdemir, İTÜ, Ted Ankara Kolejliler, Gelişim Koleji, Akhisar Belediye, Socar Petkim son olarak Eskişehir Basketbol formalasını giyip kaptan olarak şampiyonluk yaşamıştır, aktif spor yaşamını sonlandırdıktan sonra Eskişehir Basketbol takımında menajer olarak görev almıştır.”