Şimşek: İyi Takım Olduk

18 Temmuz 2014 Cuma, 18:51

Yeni sezon öncesi çalışmalarını Ödemiş Gölcük’te sürdüren Karşıyaka’da teknik direktör Yusuf Şimşek, “Takımda herkes birbirine sevgi ve saygı gösterecek.

Yeni sezon öncesi çalışmalarını Ödemiş Gölcük’te sürdüren Karşıyaka’da teknik direktör Yusuf Şimşek, “Takımda herkes birbirine sevgi ve saygı gösterecek. Kavga edenin gözünün yaşına bakmam” dedi. Oyuncularıyla toplantı yapan Şimşek, “İyi bir takım olduk ve bunu ligde göstereceğinize inanıyorum. Sizden isteğim henüz sezon başından ipleri sıkı tutarak çok çalışmanız. En önemli kuralım, sevgi, saygı, arkadaşlık. Benim takımımda antrenmanda kavga, tartışma olmayacak. Kavga eden olursa ağzını açmadan eşyalarını toplayıp ayrılsın” şeklinde konuştu.

Öte yandan yeni sezon öncesi takım kaptanlığına Mustafa Sevgi ve Brezilyalı Kahe getirildi. Yusuf Şimşek, Tekden Denizlispor’dan öğrencisi olan Kahe’yle yakından ilgilenirken, vatandaşı Juninho’ya da kavuşan Kahe, fazla kilolarından kurtulmak için yoğun çaba harcıyor. Bu arada İskenderun Demirçelikspor’den Deniz Pıtır’la anlaşan Karşıyaka, 12’nci transferini gerçekleştirdi. Ön liberode görev yapan 27 yaşındaki futbolcu Ereğli, Şanlıurfaspor, Konya Anadolu Selçuklu, Elazığspor ve Fethiyespor formaları da giydi. Kampa katılan Deniz, bir süre takımla çalıştıktan sonra sözleşme imzalayacak. – Ködemiş