Şirketleşme için ilk görüşme yapıldı

22 Kasım 2017 Çarşamba, 22:02

Karşıyaka, şirketleşme kararının alınmasının ardından kulübün futbol şubesine ortak olmak isteyen Infinite Group’la ilk görüşmeyi yaptı.

Karşıyaka’da yönetimin 15 Kasım´daki olağanüstü mali genel kurulda üyelerden şirketleşme çalışmaları için yetki almasının ardından kulübün futbol şubesine yatırım ortağı olmak isteyen Infinite Group´la ilk görüşme yapıldı.

2 SAAT TOPLANTI YAPTILAR

Karşıyaka’da şirketleşme için kurulan 9 kişilik komiteye başkanlık yapan Eski Karşıyaka Başkanı ve Adalet Bakanı Hasan Denizkurdu, firmayla 2 saat süren bir görüşme yaptıklarını açıkladı. Denizkurdu, “Hollandalı şirket niyet mektubuna bağlı kurulacak şirkete ortak olma arzusunu ve vizyonunu, yapmak istediklerini anlatmıştır. Görüşmeler başlamış olup, prosedür önümüzdeki günlerdeki görüşmelerle sürdürülecektir. Yaşar Grubu ile bu hafta sonu görüşme beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile peyderpey paylaşılacaktır” açıklamasını yaptı.

ŞİRKETİN SAHİBİ TÜRK

Infinite Group, Hollanda´da Türk girişimci Kazım Atilla´nın kurduğu, Dubai’de de temsilciliği bulunan yatırım finansmanı, projelendirme ve fonlama şirketi olarak biliniyor.