Spora Artı Katmayan Program

14 Kasım 2013 Perşembe, 10:30

sporartıkskSezon başından beri birkaç maçımız hariç takımlarımızın maçlarını TRT ekranlarından canlı vermeyip bizim maçlarımızı sadece TRT Web Tv de maçlarımızı yayınlayan TRT bu da yetmez gibi spor programlarında da saçmalamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yayınlanan “Sport Artı” isimli spor programında taraftarımızın attığı sitem dolu mesajları yorumlarken sarfettiği sözler tepki topladı. Y. Aslantürk isimli taraftarımızın maçlarımızı tv kanalından yayınlanmasını isteyen mesajı üzerine Programın sunucusu Erdoğan Arıkan artık TRT’nin süper Lig maçlarını canlı veriyor zannediyor ki heralde Beşiktaş’ın maçı varken Neden Karşıyaka’nın maçını yayınlayalım diyor. Artık ne içip çıkıyorsa yayına…..

Taraftarlarımızdan gelen mesajları okurken ise Erdoğan Arıkan’ın okuyamadığı mesaj merak edilen mesaj ise;

hepekiz

Programın Videosu

Multimedya desteği için Yıl1912.org’a teşekkürler

Yorumlar

  1. Erkan Çelik dedi ki:

    Böyle bir programda ve en önemlisi devlet televizyonunda beşiktaşın mı taraftarı fazla yoksa Karşıyaka’nın taraftarımı diye bir tabir kullanılabilirmi? Beşiktaşın maçı varsa onu yayınlarımda nedir. Ayrıca basket maçından bahsediyoruz emin olun ki Karşıyakanın maçını Beşiktaş basket maçıdan daha fazla izlenecektir. İstanbulun uşakları başka bişey demiyorum.