Takımımın gücünün ve yapabileceklerinin farkındayız

24 Ocak 2018 Çarşamba, 23:36

Tamer Çamlıbel: ‘‘Takımımın gücünün ve yapabileceklerinin farkındayız’’Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde arka arkaya 6.maçındanda sahadan galibiyetle ayrılan ve playoff yarışında iddialı konuma gelen Karşıyaka’da baş antrenör Tamer Çamlıbel açıklamalarda bulundu.

‘‘Takımımın gücünün ve yapabileceklerinin farkındayız’’
İlk yarıda şanssız bir şekilde birkaç maç kaybettikten sonra gelen eleştirilere ekip olarak kulaklarını tıkayarak çalışmaya devam ettiklerini belirten Çamlıbel ‘’Takımımın gücünün ve yapabileceklerinin geçen sezondan beri ekip olarak farkındayız. Zaman zaman konsantrasyon kaybı yaşasak ta hedefimizden asla sapma olmadı.’’

‘’Ligin bütçesi en az takımlarından birisiyiz fakat mücadele gücü en yüksek olan takımıyız.’’
Bu sezon geçen sezona oranla ligde yatırım yapan takım sayısının fazlalığını dikkat çeken Çamlıbel sözlerini şöyle sürdürdü:
‘‘ Ligin bütçesi en az takımlarından birisiyiz fakat mücadele gücü en yüksek olan takımıyız. Kazanma alışkanlığımızı yeniden geri getirdik. Altı maçtır sahadan galibiyetle ayrılıyoruz ve Playoff için savaşmaya devam ediyoruz.

‘‘Taraftarımız arkamızda olduğu sürece neler yaptığımız ortada’’
Kazandığımız altı maçın anlamlı olabilmesi için Cumartesi günü Bahçelievler Voleybol’u mutlaka yenerek dördüncü sıraya oturmamız gerekiyor. Zor bir maç bizi bekliyor ama unutulmasın ki taraftarımız arkamızda olduğu sürece neler yaptığımız ortada. Bunu son Rota Koleji maçında da gördük.
Cumartesi günü büyük Karşıyaka taraftarının salonu dolduracağına ve muhteşem bir galibiyete imza atacağımıza eminiz. Dördüncü sıraya oturduktan sonra da oradan lig sonuna kadar ayrılmaya niyetimiz yok.’’