Taraftardan Mesaj Var

20 Mayıs 2014 Salı, 14:32

Karşıyakalı Çarşı Grubu; Onursal Başkan Selçuk Yaşar’a mektup yazıp mevcut yönetime destek vermesini rica etti.

“SELÇUK ABİ”

Değerli Büyüğümüz Sayın Selçuk YAŞAR;

Bizler Karşıyaka Taraftarı olarak birçok defa, kah kulübümüz için yardım istemek ,kah yönetimsel yanlışlara dikkat çekmek, çoğu zaman da kulübümüze yapmış olduğunuz desteklerinize minnetimizi ifade etmek için size buradan seslendik.

Bizim için siz, kulübümüzün hamisi olmanın dışında, tribünümüzün en eski, en fedakar “TARAFTARI”sınız !

Çünkü;

89 yıllık ömrünün yarısından fazlasını maddi manevi kulübüne adayan,

Kulübüne sadece para vererek değil; sporcu,yönetici,başkan hatta antrenör olarak hizmet eden,

Taraftarının,camiasının,yöneticilerinin,sporcularının ihtiyacını onlardan önce hissedip maddi manevi desteğini veren,

Herkesin umutsuzluğa kapıldığı,yönetim bile kurulamayacağı düşünülen kongrelerde bıçkın KARŞIYAKA DELİKANLISI olarak tüm camiaya moral aşılayıp,maddi manevi desteği ile her şeye yeni baştan başlama gücü veren,sizin gibi bir KARŞIYAKA’LIYA verilebilecek en onurlu ünvan “EN FEDAKAR KARŞIYAKA TARAFTARI” ünvanıdır.

Şimdi biz Karşıyaka Taraftarı olarak,Sayın Selçuk YAŞAR’a değil, birlikte KAF KAF çekmekten gurur duyduğumuz Selçuk YAŞAR’a, yani en eski,en fedakar taraftarımıza,bizim deyişimizle “TRİBÜN ABİMİZE” sesleniyoruz.

Geçen yıl yapılan kongrede üyelerimizin teveccühü ile Kulübümüze başkan olan Fatih DİNİZ ve yönetimi ;bir sezon boyunca yaşanan problemlere(artık KSK için maalesef olağan hale gelen) rağmen,uzun yıllardır ilk defa kulübümüze gereksiz borç yükü getirmeden bir sezon bitirme başarısını göstermiştir.

Bunu da; basketbolda Türkiye Kupası almış ve şampiyonluk şansı devam eden, Ufuk SARICA gibi genç, hırslı bir koçu olan bir takım , futbolda önümüzdeki sezona umutla bakmamızı sağlayan, sözleşmesi devam eden oyunculardan kurulu bir ekip ve onların başında Yusuf ŞİMŞEK gibi bize uyum sağlamış bir hoca kazandırıp,SGK gibi resmi borçları yapılandırıp ,piyasa borçlarını da eriterek sağladılar.

Ama maalesef uzun yıllar sonra bu kadar pozitif bir yönetim şeklini bize yaşatan Fatih DİNİZ ve yönetimi bekledikleri desteği bulamadıkları için yeni sezona devam etmeme kararı aldı.

“Selçuk ABİ”,hepimizin sevdası KAF SİN KAF’ımızın bugün size her zamankinden fazla ihtiyacı var.

Bu dürüst ve fedakar, yönetim şekli ile tüm camianın takdirini kazanan,tıpkı sizin gibi tribünden gelen, gerçek Karşıyakalı Başkan Fatih DİNİZ’in bu kutsal göreve, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanlığına devam etmesi için gerekli manevi desteği ve tabii ki maddi katkıyı en çok siz verebilirsiniz.

Ay sonundaki kongre öncesi Fatih Başkana şahsi desteğiniz yanında, hayata bu topraklarda merhaba demiş evlatlarınız tarafından yönetilen YAŞAR HOLDİNG’in gücüne , büyüklüğüne ve KARŞIYAKALILIĞINA yakışacak katkısını, Sayın Fatih DİNİZ ve kuracağı yönetimine somut olarak göstermesi bu taraftarın en büyük dileği.

Size ve Karşıyakalılığınıza her zaman saygısını gösteren,Kutsal Topraklara heykelinizi diken,birlikte KAF KAF çektiğiniz TARAFTARIN bu isteğini çok görmeyin.

Karşıyaka Çarşı Grubu