Taraftarımızın Desteğini Bekliyoruz

03 Kasım 2015 Salı, 16:28

PTT 1. Lig’de pazar günü İzmir derbisinde Göztepe ile karşılaşacak Karşıyaka’nın teknik direktörü Kemal Özdeş, “Umarım güzel bir derbi izletiriz, bütün güzellikler olsun ama kazanan benim takımım olsun” dedi.

Özdeş, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisilerinde düzenlediği basın toplantısında, ezeli rakipleri Göztepe ile oynayacakları müsabakanın camialar için öneminin çok farklı olduğunu söyledi.

Kart cezalısı Serkan Kurtuluş dışında eksik oyuncularının olmadığını kaydeden Özdeş, şöyle konuştu:

“Hafta sonuna kadar bu maçta istediğimiz coşkuyu yaşayacak noktaya geleceğimizi umuyorum. Top bizdeyken biraz daha dikkatli olmamız gerekecek. Kazanmak istiyoruz. Umarım bunu gerçekleştirir ve camiamızı sevindiririz. Hak edenin kazanmasını istiyorum. Bunun için çaba sarf edeceğiz. Tribünde dostluk istiyorum, bir olay olsun istemiyorum. Umarım güzel bir derbi izletiriz, bütün güzellikler olsun ama kazanan benim takımım olsun. Taraftarımızla çok güçlüyüz. Onların da desteğini bekliyoruz.”

Özdeş, en son mağlup oldukları Adanaspor karşılaşmasında rakibe pozisyon vermediklerini belirterek, “Deneyimli oyuncularımızın inisiyatif alması gerekiyor. Müsabakalarda kötü oynadığınız anları olacaktır ama genel olarak iyi olmanız size avantaj sağlayacaktır. Önemli olan rakibinizden ziyade kendi performansınız. Biz son haftalarda oyun olarak karşılığını aldık ama puan olarak da bunu sağlamamız gerekiyor” dedi.

Engin Baytar’ın çok iyi çalıştığını kaydeden Özdeş, “Engin Baytar şu anda ilk 11’de oynayacak seviyede. Ancak eski düzeyine kavuşması için acele etmiyoruz” diye konuştu