Telaş nedeniyle golü bulamadık

16 Eylül 2013 Pazartesi, 04:14

Karşıyaka - Orduspor Futbol MaçıOrduspor’a tek golle mağlup olan Karşıyaka’da teknik sorumlu Mustafa Ati Göksu, telaşlı bir oyun yapısında oynadıkları için golü bulamakdıklarını söyledi.
Göksu, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, gösterdikleri mücadeleye rağmen sahadan mağlubiyetle ayrıldıklarını söyledi.

İlk devre hızlı hücumdan yedikleri golün ardından dengelerin bozulduğunu kaydeden Göksu, “İkinci devre çok pozisyonumuz vardı, maç farklı da bitebilirdi. Telaşlı oyunumuz nedeniyle istediğimiz golü bulamadık. Bu müsabaka geride kaldı. Artık önümüzde Manisaspor maçı var, futbolcu kardeşlerim kaybettiğimiz puanları telafi edeceklerdir” diye konuştu

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise lige verilen aranın ritimlerini bozmasından endişe ettiklerini ancak Karşıyaka önünde önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Maça biraz sıkıntılı başladıklarını belirten Sözeri, şunları kaydetti:
“İlk yarıda golü bulmamıza rağmen baskı altında oynadık. Kazandığımız için mutluyuz. Biz, baştan beri Orduspor camiasına ve taraftarına yakışan bir mücadele içinde olacağımızı söylüyoruz. Sonucu bilemeyiz ama bu performansı ve davranışı aynı şekilde sürdürmek istiyoruz. Bugün çok iyi oynamadık ama iyi mücadele ettik.”

Ligde 18 Eylül Çarşamba günü Manisaspor ile karşılaşacaklarının hatırlatılması üzerine Sözeri, “Milli maçlar için bizim ligimiz neden ertelendi bilmiyoruz. Sıkıştırılmış bir program bizim olduğu kadar diğer takımlar için de geçerli. Çarşamba günü Manisaspor, pazar günü de Kahramanmaraşspor deplasmanlarından en iyi sonucu alıp yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadesini kullandı.

Kaynak:ntvspor