Voleybol A Takımı için Antrenör Gökhan Sezal ile Anlaştık

15 Haziran 2015 Pazartesi, 18:22

Karşıyaka Voleybol Şubesi, A takımının başına daha önce kulüpte çeşitli kademelerde görev yapmış olan Antrenör Gökhan Sezal’ı getirdi. İmza töreninde konuşan Sezal, “Her zaman birinci lige çıkmak gibi bir hedefimiz var. Elimizde takımımızın omurgasını oluşturacak bir kadro mevcut. Gerçekten inandığım teknik ekip ve kadroyu kurarak uzun vadede birinci ligin omurgasını oluşturacak takım hayal ediyorum. Bütün amacımız budur” dedi. Şube Başkanı Ali Talak ise “Takım olarak istikrarlı ve kademeli gideceğiz. Bu kademeli gidişimizde de Gökhan hocamızın kontrolünde alt yapıdaki oyuncular değerlendirilecek. Genç oyuncularımızla iyi bir kadro oluşacağına inanıyorum” diye konuştu.
Daha önce Karşıyaka Voleybol Şubesi Altyapı Koordinatörlüğü görevini yürüten Antrenör Gökhan Sezal, Karşıyaka Asrın Grup Voleybol A takımının başına getirildi. Karşıyaka Spor Kulübü binasında yapılan imza törenine Karşıyaka Asrın Grup Voleybol Şube Başkanı Ali Talak, Altyapı başkanı Serkan Odaman, Orkun Örnek ve Antrenör Gökhan Sezal katıldı.
İmza töreninde konuşan Gökhan Sezal, Karşıyaka’nın A takımı ile alt yapısını kaynaştıracaklarını söyledi. Sezal, “Her zaman birinci lige çıkmak gibi bir hedefimiz var. Elimizde takımımızın omurgasını oluşturacak bir kadro mevcut. Gerçekten inandığım teknik ekip ve kadroyu kurarak uzun vadede birinci ligin omurgasını oluşturacak takım hayal ediyorum. Bütün amacımız budur. Her bölgede birinci lig potansiyeline sahip bir genç oyuncumuzun olduğunu düşünüyorum. Bu oyuncularımıza doğru maç tecrübeleri verirsek daha iyi işler başarırız. Hedef, sadece birinci lige çıkmak değil, birinci ligde kalıcı olamak için ileriye dönük kadronun omurgasını altyapıdan oluşturmak. Onun için de takımımıza bazı takviyeler yapacağız” dedi. Altyapı ile ilişkilerinin devam edeceğini söyleyen Sezal, “Sadece parayı verip, skor bazlı oyuncular değil, her bölgede bizim gençlerimize katkı sağlayacak oyuncular transfer etmek istiyoruz” diye konuştu.
Takım olarak istikrarlı ve kademeli olmak zorunda olduklarını söyleyen Karşıyaka Asrın Grup Voleybol Şube Başkanı Ali Talak ise “Tesisleşme ve teknik anlamda çalışmalarımız var. Kulübümüze Milli Emlak’tan alacağımız yerler var. Kulüp olarak voleybol ve basketbolla ilgili çalışmalarımız hızla devam ediyor. Geçtiğimiz sezon voleybol takımı olarak finallere kaldık. Her zaman gönüllerde birinci lig vardır. Fakat takım olarak istikrarlı ve kademeli gideceğiz. Bu kademeli gidişimizde de Gökhan hocamızın kontrolünde alt yapıdaki oyuncular değerlendirilecek. Genç oyuncularımızla iyi bir kadro oluşacağına inanıyorum. Takımımıza takviyeler olacak. Bu dernek üyelerin bağışlarıyla hayatına devam ediyor. Bunu çok iyi değerlendireceğiz. Altyapıdaki genç takımın çok iyi iş yapacağına inanıyorum. Gökhan hocamız sadece A takımın hocası değil, koordinatör hoca olarak görev yapacak. Hocamız A takım ve genç takımın oyuncularıyla da ilgilenecek. Bu şekilde yetiştirdiğimiz genç oyuncuları A takımda oynatabilme imkânına sahip olacağız” dedi. Sezona Asrın Grup sponsorluğunda devam edeceklerini belirten Talak, Özellikle karşıyaka Belediye başkanımız sayın Hüseyin mutlu Akpınar’a verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz ve bu tür desteklerin devamını ve giderek artmasını bekliyor, tüm İzmirlileri Karşıyaka Spor Kulübü’ne maddi ve manevi destek olmaya davet ediyoruz dedi.gökhan_sezal3 gökhan_sezal2 gökhan_sezal