Yalıya Veda

06 Ağustos 2015 Perşembe, 12:04

KARŞIYAKA Yalı Tesisleri’ndeki kulüp binasına yarın veda edecek. Mavişehir’de bulunan Toplu Konut İdaresi’ne (TOKİ) ait eski bölge müdürlüğü binasının kulübe geçici tahsisinin tamamlandığı ve yeşil kırmızılıların 8 Ağustos Cumartesi günü buraya taşınacağı açıklandı.
Yarın saat 19.00’da eski kulüp binasındaki son toplantısını gerçekleştirecek yönetim kurulu, divan kurulu ile eski başkan ve yöneticileri de toplantıya davet etti. Yeni stat yapılana kadar idari işler Mavişehir’deki merkezden yürütülecek.

Yeni proje kapsamında eski stadın tribünleri, voleybol salonu ve tenis kortlarının ardından kulüp binası da yıkılınca zemin iyileştirme çalışması yapılacak. Karşıyaka Belediyesi’nin arazideki yol hakkıyla ilgili tapusu bu hafta çıkacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı, belediyeye bu alan için 9 milyon TL kamulaştırma bedeli ödeyecek. Belediye Meclisi arazide parsel birleştirmesiyle ilgili onayı verdi. Bu adımlardan sonra inşaat ruhsatı alınacak 15 bin kişilik stadın 2016-17 sezonuna yetişmesi hedefleniyor.

TOPLANTIYA ÇAĞRIduyuru
Kulübümüzün Sosyal Medya Üzerinden Daveti

08.08.2015 Cumartesi günü Mavişehir’de bulunan geçici kulüp binamıza taşınıyoruz.
Bu nedenle, 06.08.2015 Perşembe günü saat: 19:00’da yalı binasında son Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştireceğiz.
Bu toplantımızın, tarihi binamızda ki son toplantı olması nedeniyle eski Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Divan Kurulumuz, Disiplin Kurulumuz, Sicil Kurulumuz, Denetleme Kurulumuz, Asil ve Yedek üyelerimiz ve kulübümüzün tüm üyeleri davetlidir.