Yaşar Holding’ten Pınar Karşıyaka’mıza moral yemeği

22 Şubat 2018 Perşembe, 22:46

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turuna adını yazdıran Pınar Karşıyaka’mızı Yaşar Holding, kutlama ve moral yemeğinde ağırladı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Feyhan Yaşar ve İdil Yiğitbaşı’nın ev sahipliğindeki yemeğe Başkanımız Turgay Büyükkarcı, Başkanvekilimiz Gökhan Şensan, holding yöneticileri, teknik heyet ve basketbolcularımız katıldı.

Feyhan Yaşar, gecede Pınar Karşıyaka’mızı Şampiyonlar Ligi’nde elde ettiği başarıdan dolayı kutlarken, “Başarılarımıza bir yenisini eklemenin zamanı geldi. Sırada FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yer alıyor. Pınar Karşıyaka’nın Final Four’u İzmir’e getirmesini gönülden istiyoruz. Size güveniyoruz. İsteyince her şey olabiliyor. Yeter ki siz çok isteyin ve odaklanın, başarı mutlaka gelecektir. Daha büyük başarılara imza atacağınızdan eminiz. Ulaşılan bu başarıda emeği geçen basketbolcuları, teknik heyeti ve yönetimi kutluyorum” dedi.

Yaşar Holding’in uzun yıllar basketbola destek verdiğini söyleyen İdil Yiğitbaşı ise “İzmir’i ve Karşıyaka’yı çok seviyorum. Pınar ile Karşıyaka Spor Kulübü arasındaki duygusal bağ çok kuvvetli. Pınar Karşıyaka’nın her zaman başarılı olacağına yürekten inanıyor, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Karşıyaka’mız ile Yaşar Holding arasında 60 yıllık güçlü bir gönül bağı bulunduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanımız Turgay Büyükkarcı konuşmasına şöyle devam etti “Feyhan Yaşar ve İdil Yiğitbaşı nezdinde Pınar’a ve arkamızdaki en büyük güç olan Yaşar Holding’e her şartta yanımızda oldukları için kulübümüz ve taraftarlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sponsorumuzu yanımızda görmekten mutluyuz. Yaşar ve Karşıyaka arasındaki bağ çok güçlü. Hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağız”