Yeni Hedef Bucasporlu Ferhat

16 Haziran 2014 Pazartesi, 18:28

Rizespor’dan Cenk Ahmet ve Cernat ile ilgilenen Fethiyesporlu Onur Okan ile prensipte anlaşan yönetim Bucasporlu Ferhat Çulcuoğlu için de bastırıyor.

Yeni sezonda PTT 1. Lig’de zirveye oynamak isteyen Karşıyaka’da transferde oldukça hareketli günler yaşıyor. Kurmaylar teknik direktör Yusuf Şimşek’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürürken dün Bucaspor’un yıldızı Ferhat Çulcuoğlu ile görüştü. Futbol Şube Yöneticisi Osman Dal ve Teknik Direktör Yusuf Şimşek’in 27 yaşındaki futbolcu için menaceri Umut Kaynak’la görüştüğü öğrenildi.

Federasyona gitti
Karşıyaka’nın bir yıllığına 300 bin lira teklifte bulunduğu Ferhat’ın Bucaspor’dan alacaklarını tahsil etmek için Futbol Federasyonu’na başvurduğu belirtildi. 2015’e kadar Bucaspor’la sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki futbolcunun yaklaşık 200 bin liralık alacağı Temmuz ayının ortasına kadar ödenmezse tecrübeli futbolcu serbest kalacak. Bu arada yöneticiler Rizespor’dan Cenk Ahmet ile aynı takımdan ayrılan Rumen Cernat’ın transferini bitirmek istiyor. Prensip anlaşması yapılan Fethiyesporlu Onur Okan’la bu hafta sözleşme imzalanması bekleniyor.