Yeni Teknik Direktörümüz Yusuf Şimşek

04 Ocak 2014 Cumartesi, 02:18

karsiyaka-teknik-direktor-yusuf-simsek-le-anlastiKarşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz, yaptığı açıklamada, teknik direktör Sait Karafırtınalar’ın görevden ayrılmasının ardından yaptıkları görüşmeler sonucunda Yusuf Şimşek’le prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi. Diniz, 1,5 yıllık sözleşme imzalamayı planladıkları Şimşek’in tesisleri gezdiğini, kendisiyle bugün bir kez daha görüşeceklerini sözlerine ekledi.

Teknik direktörlük kariyerine Turgutluspor’da oyuncu antrenör olarak başlayan Yusuf Şimşek, daha sonra Çaykur Rizespor’da Mustafa Denizli’nin yardımcılığını yapmıştı. Yusuf Şimşek, bu sezon Serdar Dayat’ın yerine çalışmaya başladığı Denizlispor’daki görevinden 18. hafta öncesinde istifa etmişti.

İLK ANTREMAN

antreamn
Futbol takımımızın teknik patronluğu konusunda her konuda anlaştığımız Yusuf Şimşek, ayağının tozu ile takımın başında ilk antrenmanına çıktı.
Çiğli Selçuk Yaşar Tesislerine teknik ekibiyle birlikte gelerek oyuncularla tanışan yeni teknik direktörümüz, akşam saatlerinde takıma ilk antrenmanını yaptırdı. Yusuf Şimşek, antrenman öncesi yaptığı açıklamada; “Karşıyaka gibi büyük bir camiada görev yapmanın kendisi için bir onur olduğunu, görevi koşulsuz kabul ettiğini, ekibi ile birlikte, yönetim, taraftar ve tüm camia ile birlik ve beraberlik içinde çalışıp Karşıyaka’yı layık olduğu yere getireceklerini” söyledi. Şimşek’in yardımcılıklarını Allattin Gülerce, Kıvanç Bozkurt, Gökhan Kılavuz ve Şaban Özdeş yapacak.
Göreve başlayan teknik direktörümüz ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

KARŞIYAKA’YI LAYIK OLDUĞU YERE GETİRECEĞİZ

Karşıyaka’da teknik direktörlük görevine getirilen Yusuf Şimşek, “Karşıyaka’yı layık olduğu yere getireceğiz” dedi.
Selçuk Yaşar Tesisleri’nde oyuncularla tanışan ve ilk antrenmanına çıkan Şimşek, yaptığı açıklamada, Karşıyaka gibi büyük bir camiada çalışmanın kendisi için bir onur olduğunu belirterek, görevi koşulsuz kabul ettiğini söyledi.
Yönetim, taraftar ve tüm camiayla birlik ve beraberlik içinde olacaklarını belirten Şimşek, “Karşıyaka’yı layık olduğu yere getireceğiz. Takım hak ettiği yerde değil. İkinci devre için takviye yapabiliriz” diye konuştu.
Teknik direktör Yusuf Şimşek’in yardımcılıklarını Alattin Gülerce, Kıvanç Bozkurt, Gökhan Kılavuz ve Şaban Özdeş yapacak.