Yusuf Şimşek Burak'ta Israrlı

30 Temmuz 2014 Çarşamba, 04:36

Teknik direktör Yusuf Şimşek, Burak Karaduman’da ısrar ediyor.

İç transferde bir türlü anlaşma sağlanamayan oyuncuyla sorunun diyalog eksikliğinden kaynaklandığını belirten genç teknik direktör, “Burak’ın sözleşme imzalayıp Erzurum kampına katılacağını düşünüyorum. Tanıdığımız, bize yarar sağlayacak bir oyuncu” dedi.

BURAK YENİDEN GÖRÜŞME ODASINA (21.07.2014)

Karşıyaka, sezon başında yüksek ücret istemesi nedeniyle anlaşma sağlayamadığı Burak Karaduman’la bugün bir kez daha görüşecek. Ankara’dan İzmir’e gelecek ve yönetimle bir kez daha masaya oturacak olan tecrübeli orta saha oyuncusunun şartları kabul etmesi halinde anlaşmaya varılacağı öğrenildi. Şimşek’in geçen sezonki asları arasında yer alan Burak’ın sözleşme imzalaması halinde hemen kampa katılacağı açıklandı. (YENİ ASIR)

Burak’ta yumuşama

BU arada yönetim, iç transferde anlaşma sağlanamayınca köprüleri atan, daha sonra geri dönme isteğine olumsuz yanıt verilen Burak konusunda yumuşadı. Ücretinde indirim yapan tecrübeli futbolcuyla anlaşmaya varıldığı ve hafta başında kampa katılacağı bildirildi. Geçen sezon kiralık forma giyen Cenk Güvenç konusunda kulübü Ç.Rize’nin kararını bekleniyor. (